تمام توان خود را در بالا بردن آمادگی رزمی بکار خواهیم برد.

امیر حیدری در بازدید از تیپ ۲۵ واکنش سریع:
تمام توان خود را در بالا بردن آمادگی رزمی بکار خواهیم گرفت
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تمام توان خود را در بالا بردن آمادگی رزمی بکار خواهیم گرفت و اگر آماده باشیم دشمن جرات تهدید کردن را به خود نخواهد داد.

تمام توان خود را در بالا بردن آمادگی رزمی بکار خواهیم گرفت
، فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع کارکنان تیپ ۲۵ واکنش سریع گفت: نیروهای تیپ ۲۵ واکنش سریع باید مانند موشک های دوربرد عمل کنند.

امیر حیدری با بیان اینکه تیپ ۲۵ واکنش سریع به عنوان تیپ مادر است، افزود: تیپ ۲۵ به عنوان تیپ مادر همانند تیپ ۶۵ نیرو مخصوص خاستگاه و پرورشگاه فرماندهان بزرگ ارتش است و باید در همه حوزه ها با آمادگی رزمی بالا پاسخ دندانشکنی به دشمنان بدهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: نیروهای تیپ ۲۵ واکنش سریع باید مثل موشک دور برد باشند تا در صورت اراده مقام معظم رهبری گوش مالی محکم و سختی را به دشمنان بدهند.

وی به صبر و شکیبایی همسران اشاره کرد و گفت: موفقیت های کارکنان نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس و پس از آن در هر حوزه ای مرهون تلاش، صبر، استقامت و شکیبایی همسران است.

امیر حیدری حفظ و ارتقا آمادگی رزمی را از مهمترین مولفه‌های تیپ ۲۵ خواند و تاکید کرد: تمام توان خود را در بالا بردن آمادگی رزمی بکار خواهیم گرفت و اگر آماده باشیم دشمن جرات تهدید کردن را به خود نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *