پیام سردار باقری برای حاج قاسم سلیمانی

در پی مفتخر شدن سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به دریافت نشان ذوالفقار از دست فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی
فرمانده محترم نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیات؛
دریافت نشان “ذوالفقار” از دست مبارک فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) را به آن فرمانده مؤمن، انقلابی، ولایت‌مدار و خردمند و آحاد پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح تبریک عرض می‌نمایم.

رجاء واثق دارم این اتفاق فرخنده ره‌آورد اخلاص، رشادت و فداکاری‌های هوشمندانه جناب‌عالی و خیل پاسداران انقلاب، مدافعین حرم و رزمندگان جبهه مقاومت در دفاع از امت اسلامی و مقابله با توطئه و فتنه بزرگ نظام سلطه و صهیونیسم و تروریسم تکفیری در منطقه است که تحت هدایت‌های حکیمانه و پیامبرگونه مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا (مد ظله‌العالی) رقم خورده است.

تداوم موفقیت و افتخارآفرینی آن برادر عزیز و نهاد مقدس و مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تحقق مأموریت‌های خطیر محوله، تحت عنایات حضرت ولی‌عصر (عج) و تبعیت از منویات و فرامین مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا (مد ظله العالی) را متواضعانه از ذات اقدس ربوبی مسئلت می‌کنم.

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *